Aanvalsplan armoede, iedereen kan meedoen in Nederweert

NEDERWEERT – Via gemeente Nederweert – Iedereen in onze gemeente moet de mogelijkheid krijgen om deel uit te maken van onze maatschappij! De realiteit is dat, zelfs in een rijk land als Nederland dit lang niet voor iedereen mogelijk is.

Bijeenkomst in de Dorpsherberg in Ospel

We willen als gemeente graag, samen met burgers, netwerkpartners, raadsleden en andere
geïnteresseerden die met armoede te maken hebben in onze gemeente, van gedachten wisselen. Ideeën uitwisselen over wat we in Nederweert nog meer kunnen doen om armoede te bestrijden zodat iedereen zoveel als mogelijk kan meedoen aan de samenleving. We organiseren hiervoor een werkconferentie waarvoor we u van harte uitnodigen.

Wanneer: Dinsdag 12 december 16.30 – 20.00 (inloop vanaf 16.00 met soep en broodjes)
Waar: De Dorpsherberg, Casseweg 1a Ospel

Aanmelden: U bent van harte welkom! Wel graag uiterlijk 7 december even aanmelden via deze link >> in verband met de catering.

Programma:
 Ontvangst met soep en broodjes, goed eten is het halve werk!
 Welkom en inleiding door dagvoorzitter Vivian Lataster (bekend van oa TV Limburg en L1)
 Interview met wethouder Henk Geraats
 Hoe staan we ervoor in Nederweert?
 Presentatie van een paar mooie voorbeelden ter inspiratie!
 Droomt en denkt u met ons mee, wat kan er in Nederweert nog meer, hoe zorgen we ervoor dat iedereen mee kan doen in onze gemeente? Afsluiting met een drankje en de mogelijkheid om met elkaar in gesprek te gaan
Wij hopen op een productieve bijeenkomst en zullen de opbrengst ervan samen met onze
samenwerkingspartners vertalen naar concrete plannen en initiatieven voor Nederweert.
Samen groots, samen doen!

Wethouder H. Geraats

Vorig artikelProvincie Limburg opent deur voor veilige wieleromgeving in Park Leudal-Oost
Volgend artikelNog kaarten beschikbaar bonte avonden Vlikkestaekers